Blog

4 Sie 2014
Krzysztof Michalik

Najnowszym trendem wsród atrakcji weselnych jest fotobudka, ale co to tak naprawdę jest fotobudka, czy to te same urządzenie które znamy z wykonywania szybkich zdjęć paszportowych?

22 Lip 2014
Krzysztof Michalik

Zastanawiając się głębiej nad celowością funkcjonowania fotobudki, i potrzeb spełnianych przez naszą atrakcję weselną spojrzałem na temat przez perspektywę znaną z przysłowia “potrzeba matką wynalazków”.

22 Lip 2014
Krzysztof Michalik

Fotobudka na wesele na tle pozostałych atrakcji weselnej rzeczywiście zachęca do eksperymentów z nowymi rodzajami zabaw weselnych.

Swą specyfiką skupia uwagę wszystkich gości.Przeprowadźmy prostą analizę mocnych stron fotobudki zestawiając je z innymi popularnymi atrakcjami weselnymi.

31 Lip 2012
Krzysztof Michalik

Kolejny artykuł dedykuję wszystkim osobą, które zastanawiają się z czego wynika dobra zabawa z nami. Fenomen fotobudki przywędrował do Polski z Ameryki, gdzie do dziś dnia zabawia swoją prostotą całą mase osób w każdym przedziale wiekowym.

31 Lip 2012
Krzysztof Michalik

Kolejny artykuł dedykuję wszystkim osobą, które zastanawiają się z czego wynika dobra zabawa z nami.

31 Lip 2012
Krzysztof Michalik

Wpis inaugurujący początek działalności, której zamiarem była i pozostała chęć udostępnienia taniej atrakcji na wesele jak i inne imprezy okolicznościowe czy firmowe. Jednocześnie postanowiliśmy szukać oryginalnego i nie tuzinkowego rozwiązania, przy którym każdy z gości chętnie spędzi czas.

Skontaktuj się z nami
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa opinie. Jesteśmy gotowi stawić czoła (prawie) wszystkim wyzwaniom. Jako młody zespół nie brak nam energii do działania.
  • 514 969 055 - Joel Matuła
  • fotobudka@foto-szok.pl