Wpis inaugurujący początek działalności, której zamiarem była i pozostała chęć udostępnienia taniej atrakcji na wesele jak i inne imprezy okolicznościowe czy firmowe. Jednocześnie postanowiliśmy szukać oryginalnego i nie tuzinkowego rozwiązania, przy którym każdy z gości chętnie spędzi czas.

Unikalna Propozycja Zabawy – Fotobudka Katowice

Wszystkie te cechy spełniła jedynie fotobudka, co tłumaczy jej popularność na zachodzie, i jednocześnie zapewnia jej pierwsze miejsce w katalogu naszych usług.

Nietuzinkowość i ciągłą aktualność zabawy z fotobudką zapewniają liczne akcesoria towarzyszące całej imprezie, które dobierane są indywidualnie pod tamat przewodni konkretnej imprezy.
I zgodnie z postanowieniami działalność fotobudki postanowiliśmy rozwijać na tereny Katowic i całego Śląska, ponieważ tereny te są bliskie naszemu sercu, tu się wychowaliśmy, tu dorastaliśmy.

Dlatego chcemy podarować coś w zamian i przez fotobudkę rozweselić mieszkańców Katowic i wszystkich tych którzy chcą skorzystać z naszych usług.

Poznaj Kreatywność Swoich Gości

Kolejny artykuł dedykuję wszystkim osobą, które zastanawiają się z czego wynika dobra zabawa z nami. Fenomen fotobudki przywędrował do Polski z Ameryki, gdzie do dziś dnia zabawia swoją prostotą całą masę osób w każdym przedziale wiekowym. Idea fotobudki bazuje na uatrakcyjnieniu tradycyjnych zdjęć weselnych, w ciekawe dodatki jak np. maski, peruki, okulary, tabliczki z napisami itp które pobudzają kreatywność gości i rozruszają każdą imprezę. Nieograniczoną ilość zdjęć odbierasz wprost z fotobudki, i chwalisz się efektami zdjęcia, tym samym dopingując mniej śmiałych imprezowiczów przez co zabawa rozkręca się na całego.

Każdy kto uwiecznił chwilę z fotobudką ma możliwość trafienia do albumu grupowego, który realizujemy z wybranych przez użytkowników zdjęć częstokroć nie są to najładniejsze fotografie lecz najśmieszniejsze, i o to właśnie chodzi z fotobudką !